Türk Kadını Sandığına Sahip Çıkıyor

Aziz Türk Kadını,

"Bizimle Yürü Türkiye" çağrımız kutlu kurultayımızla başlamış ve yurdun dört bir yanında yolsuzluğa, hırsızlığa, arsızlığa, bölücülüğe karşı tek ses olarak Liderimizin dilinden gönüllere düşmüştür. "Algı operasyonu yapan anket şirketlerine, MHP'yi görmezden gelen havuz medyasına, metroları kapatan belediye başkanlarına, halkı tehdit eden bürokratlara, tarafsızlığını yitirmiş Cumhurbaşkanı'na" rağmen sağanak olup miting alanlarına yağan Türk Milleti kararını vermiş ve bizimle yürümüştür.  Ve talan düzeninde yürüyenler için yolun sonu görünmüştür.

Güzel Annelerimiz,

Yüce Allah'ın izniyle dualarınız kabul olacak ve Türk Milleti, Milliyetçi Hareketin çatısı altında Yeniden dirilişi yaşayacaktır. Talan edilen yılların ve  şımaran bölücülüğün hesabı görülecektir. İşsizlikten intihar eden çocukların, valiler tarafından azarlanan öğretmenlerin, danışmanlar tarafından yerlerde tekmelenen yakınların, şehit olarak adı dahi geçmeyen korucuların, sokak ortasından şehit edilen güvenlik güçlerinin, adliyede öldürülen savcıların ve onları koruyanların hepsi zihinlerimizde daha dün gibi durmaktadır. Bizim Milliyetçi Hareket olarak bu zulüm düzeniyle mücadele kararlılığımız herkesçe malumdur.

Kutlu Türk Kadını,

Sözün özü; işsizliğin, yoksulluğun, hırsızlığın, yüzsüzlüğün, çalınan sınav sorularının, tecavüze uğrayan kız çocuklarının, çerez parası olarak görülen makam otolarının, milyarlarca liraya yapılan kaçak sarayların, Allah'ın ayetiyle makara geçenlerin, dini siyasete alet etmenin sonu gelmiştir. Yapılan hummalı çalışma 8 Haziran sabahının müjdecisi olmuştur. Sizlere  son bir görev daha düşmektedir; sandıklara sahip çıkmak. Asil Türk Kadınının korumacılık, sahiplenicilik gibi erdemleri çerçevesinde "geleceğime sahip çıkıyorum." düsturuyla bu görevi ifa etmeliyiz. Sandıkları hırsızlara bırakmamalıyız, oy sayımları yapılana kadar sandıklarımızı terk etmemeliyiz. Mutlu ve huzurlu bir gelecek için haydi sandık başına!

"Yarın elbet elbet bizimdir!

Gün doğmuş gün batmış ebet bizimdir!"

 

Bize Ulaşın
Ceyhun Atıf Kansu Cad. No:128 06520 Balgat/ANKARA
+90.312.472.55.55 / 3203
+90.312.472.55.55 / 2305
Sosyal Ağ
Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları Genel Başkanlığı © 2020